Google Chrome

Herkesi beğenerek kullandığı arama motoru Google, Google Chrome adındaki yeni web tarayıcısının beta (deneme) sürümünü sürekli yayınlıyor..

Google yetkililerinin yaptıkları açıklamaya göre, “Google Chrome” adı verilen ve Windows XP/VISTA/WIN7/WIN8 kullanıcılarının yararlanabileceği yeni tarayıcının Beta versiyonu bugün deneme amaçlı olarak kullanılmaya başladı.

google chrome

Google Chrome, çok basit bir tarayıcı. Zaten amacı da çok basit olması, pratik olması, fazla eklenti taşımaması. Böylelikle hem kolay hem güvenli ve bir o kadar da hızlı olmak amacı taşıyor google chrome tarayıcısı.

Google chrome web browseri indirmek için google chrome indir linkine tıklamanız yeterli.

Google chrome bilgisayarınıza ‘ChromeSetup.exe’ dosyası olarak kaydetmelisiniz. Chrome browseri yüklemek için bu exe’yi çift tıklayıp çalıştırın. Asıl indirme işlemi ve kurulum bu aşamadan sonra gerçekleşecekir. Google chrome kurulumu internet bağlantısının hızına göre değişiklik gösterebilir.

Dikkat: Google chrome güvenlidir, bilgisayara zarar vermez, herhangi bir bilginizi yok etmez. Sakın diğer web tarayıcılarınızın silineceğini veya kaldırılacağını düşünmeyin.

Google chrome’u diğer tarayıcılarla birlikte, örneğin Internet Explorer veya Firefox ile birlikte kullanabilirsiniz. Masa üstünüzden ister Internet explorer kısa yolunu, ister Google Chrome kısa yolunu tıklar dilediğiniz tarayıcı ile webde sörf yapabilirsiniz.

Google chrome web browser hakkında daha fazla bilgiler için google chrome bilgi linkini tıklayınız.

Bir cevap yazın